REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Biskupicach

Ogłasza nabór dzieci do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Biskupicach.

Rodzice dzieci już uczęszczających do placówki, planujących kontynuację realizacji wychowania przedszkolnego  w ww. przedszkolu, mają obowiązek złożenia
          DEKLARACJI KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO.

Deklarację, podpisaną przez rodzica/opiekuna prawnego, należy złożyć do oddziału przedszkolnego

w dniach od 9 stycznia do 17 stycznia 2024 r.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Biskupicach

Wnioski podpisane przez przez obojga rodziców/ opiekunów prawnych wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów należy złożyć zgodnie z terminami podanymi w załączniku do Zarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn 4/2024 w dniach 18 stycznia do 16 lutego 2024 r.

Dnia 22 lutego 2024 r zostanie podana informacja dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

W dniach od 23 lutego do 26 lutego 2023 r. rodzic zobowiązany jest złożyć pisemne potwierdzenie woli zapisu dziecka

Dnia 27 lutego 2024r. zostanie podana lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych

ZGODNIE Z ZARZĄDZENIEM NR 4/2024 BURMISTRZA MIASTA i GMINY OLSZTYN

Postępowanie uzupełniające rekrutacji odbywać się będzie w dniach od 11 marca do 18 marca 2024r. składanie wniosków o przyjęcie.

Dnia 21 marca 2024 r zostanie podana informacja dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

W dniach od 22 marca do 25 marca 2023 r. rodzic zobowiązany jest złożyć pisemne potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola.

Dnia 26 marzec 2024r. zostanie podana lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego.

Dokumenty wymagane w rekrutacji dostępne są w przedszkolu w godzinach otwarcia oraz na stronie internetowej.